ما را بهتر

بشناسید

 

پدیده نهال بزرگترین تولید کننده بذر و نهال در آذربایجان غربی ست که با همکاری کادر مجرب و کاربلد با بیش از ده سال در زمینه نهال کاری – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.
نهالستان پدیده نهال سالیانه ۴ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی زیر کشت دارد که سالیانه در حدود ۵۰۰۰۰۰ اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید نموده و به بازارهای داخل و خارج از کشور صادر می کنند.
پدیده نهال همپا با فعالیت 1۰ ساله خود در زمینه کاشت نهال بعنوان تولید کننده اختصاصی نهال های کمیاب در ایران شناخته شده است
پدیده نهال جدیدترین ارقام نهال را تولید و در اختیار باغداران عزیز قرار می دهد. ارقام تولیدی نهالستان پدیده نهال اعم از نهال های گردوی آریایی (سال اول بار دهی بذری و مقاوم در برابر سرما )و گردو چندلر ، فرانکوت ، هارتلی.روند.پدرو.فرنور و نیز دیگر انواع نهالهای میوه برتر جهانی می باشد.
کلیه نهال های این نهالستان پدیده نهال با لیبل اختصاصی پدیده نهال و نیز لیبل و قرارداد ثبتی در دفتر خانه در اختیارخریداران گرامی قرار داده می شود.تا خریداران با حصول اعتماد اقدام به خرید خود فرمایند.
خدمات مشاوره ای رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک باغات مدرن در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این شرکت می باشد.
برای اولین بار در کشور کلیه نهال های این موسسه با کارت ضمانت پدیده نهال که دارای ۲ سال گارانتی می باشد عرضه میگردد. برای کسب اطلاعات و مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

holoo javadi

شما آماده‌اید؟

شروع یک پروژه جدید

در انتظار چه هستید؟

بیایید راجب کار صحبت کنیم